O nasO Firmie

 

" Centrum Twoich Ubezpieczeń" - zostało otwarte w marcu 2015r.

 

           Głównym motywem, którym kierowałyśmy się przy założeniu Naszej firmy było kilkunastoletnie doświadczenie zarówno w branży ubezpieczeniowej jaki i motoryzacyjnej. W ciągu tych ostatnich kilkunastu lat pracy mieliśmy okazję wspólpracować z bardzo szerokim gronem ludzi z " branży", którzy poprzez to że pojawili się w Naszym życiu bądź na naszej drodze zawodowej sprawiły i utwierdziły Nas w przekonaniu iż warto podjąć ryzyko i spróbować robić to o czym się marzy, co się lubi i kocha – czyli praca i kontakt z ludźmi. Nabyte wieloletnie doświaczenia w branży usługowo – ubezpieczeniowo - motoryzacyjnej , dwa charaktery i temperamenty dwóch różnych kobiet połączyłyśmy w całość i tak oto powstało nowe biuro w Żorach CTU Centrum Twoich Ubezpieczeń.

           Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia w ubezpieczeniach , które zaowocowały dobrą wspólpracą z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi . 

           Charakteryzuje Nas odpowiedzialne, solidne podejście do wykonywanyh zadań a także spora elastyczność. Doradzając klientowi przy doborze ubezpieczenia łączymy w całośc jego potrzeby, atrakcyjną cenę, naszą wiedzę oraz wiarygodność Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dodatkowo przypomnimy klientowi o zbliżających się terminach płatności rat i wznowień polis.

To właśnie praca z " Wami - Klientami" nagradzana jest Państwa zaufaniem i zadowoleniem. Z wielką satysfakcją i uśmiechem witamy w naszych progach kolejnych zadowolonych klientów!!!

Obsługując i prowadząc sprawy naszych klientów nie zapominamy o konieczności stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży ubezpieczeniowej – stale analizujemy rynek ubezpieczeniowy. 

 

 

Zapraszamy Wszystkich Serdecznie Do Skorzystania z Naszych Usług!!!!

 

X Wyjście

Kontakt

CTU logo

ul.Boryńska 39
44-240 Żory

Pn - Pt  9:00-16:00
Telefon:+48 534 500 731
Telefon:+48 534 500 732
Mail:biuro@ubezpieczeniactu.pl